• Ново
Dmagnates Жените Сплит Здолниште Во Собата, Бејзбол Универзитет Јакна Крпеница Облека Јака Краток Ракав Култура Врвот Со Пресече Bodycon Здолниште За Партија Клуб
zoom_in

Dmagnates Жените Сплит Здолниште Во Собата, Бејзбол Универзитет Јакна Крпеница Облека Јака Краток Ракав Култура Врвот Со Пресече

DEN 254.24

Износ
check Во продавницата.

Женски Здолниште Во Собата, Бејзбол Јака Краток Ракав Култура Врвот Со Пресече Бодикон Здолниште За Партија Клуб . Прекрасниот дизајн ќе направи да изгледате посигурни и шармантни. Нашиот комплет за мини здолништа е вашиот најдобар избор без разлика дали е подарок или модна облека. Големина Шема. Големина (см). S t Tops Должина : t38tt Bust : t92tпресврт : t64tt Hip : t94t Tskirt Должина : t40. М t Tops Должина : t39tt Bust : t96tпресврт : t68tt Hip : t98t Tskirt Должина : t41. L Ttops Должина : t40tt Bust : t100tпресврт : t72tt Hip : t102t Tskirt Должина : t42. XL Ttops Должина : t41tt Bust : t104tпресврт : t76tt Hip : t106t Tskirt Должина : t43. Tttttt TTT T T T. Големина(инч). S t Tops Должина : t14. 96 t Bust : t36. 22 пресврт : t25. 20 t Hip : t37. 01 Tskirt Должина : t15. 75 . М t Tops Должина : t15, 35 t Bust : t37, 80 пресврт : t26, 77 t Hip : t38, 58 Tskirt Должина : t16, 14 . L t Tops Должина : t15, 75 t Bust : t39, 37 пресврт : t28, 35 t Hip : t40, 16 Tskirt Должина : t16, 54 . XL t Tops Должина : t16, 14 t Bust : t40, 94 пресврт : t29, 92 t Hip : t41, 73 Tskirt Должина : t16, 93 . Спецификација. Име на предметот : женски здолниште во собата. Боја : црвена, црна, сафир сина, кафеава. Шема : крпеница. Големина : С, М, Л, ХЛ. Материјал : полиестер. Ракав : краток ракав. Јака : бејзбол јака. Содржина На Пакетот. 1pc x култура врвот. 1pc x здолниште. Пријателски Совети. 1.Ве молиме љубезно дозволете 2-3% разлика според рачното мерење. 2.Ве молиме имајте предвид дека мала разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот. Фала. Ветување. Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. Мека Ткаенина : комплетот женски здолништа е изработен од врвен полиестерски материјал, пријателски за кожата, мек и удобен за носење. Дизајн : женска летна облека, врвот на културата има краток ракав, бејзбол јака, затворање на копчињата. Во комбинација со здолниште со бодикон, мини должина со дизајн на шлиц, совршено за прикажување на вашите долги нозе. Достапна Големина : има 4 големини за избор : S, M, L, XL, тенок фит, совршен за да ја покажете формата на вашето тело, подгответе се да бидете расипани откако ќе ја облечете оваа облека. Повод : овој комплет за женски кроп топ и здолниште е убав избор за забава, клуб, бар, сценско шоу, рејв, одмор и други прилики. Пакет И Нега : 1 парче култура врвот и 1 парче здолниште. Машина перат, ве молиме не белилото, едноставно висат да се исуши се препорачува.

Им се допаѓа и на купувачите..