• Ново
Mchoice Божиќ Орнаменти Виси Декорација Подарок Производ Персоналните Семејство, Божиќ Дрво Орнаменти Виси Приврзоци, Божиќ Подарок 1 5 10 15 20 30 57PC
zoom_in

Mchoice Божиќ Орнаменти Виси Декорација Подарок Производ Персоналните Семејство, Божиќ Дрво Орнаменти Виси Приврзоци, Божиќ

DEN 1.67

Износ
check Во продавницата.

2020 Божиќни Орнаменти Пријатели Подарок Празник Декор Контејнер Огнено Дрво Украсен Опис : Материјал : Дрвена Големина : 7 см/2,8 во дијаметар нашите украси на дрвјата се печатат преку процес на сублимација на висока топлина . Сликата е трајна и отпечатена од едната страна.Овој дрвен чип ја означува годината и ознаката за маска, која може да се собере и да се одбележи декорацијата е совршен подарок за секого.Користете го како бел слон или замолчен подарок на забавата во канцеларијата или која било друга размена на подароци. Може да се закачи На Новогодишната елка, на прозорецот, на вратата, дури и на училишните чанти, облеката, се додека сакате имаме различни спецификации, колку повеќе купувате, Толку Поисплатливо Е Вклучено пакетот : 1x Орнаменти, Креирајте Силна Божиќна Атмосфера, Овој божиќен декор лесно виси на Вашата Елка или штанд за украси. Божиќното одобрување може да се закачи На Елката, регистарската табличка на куќата, скалите, ходниците, спалните соби, дневните соби, Божиќните подароци, гранките на дрвјата, централните делови на масата, прозорецот, полицата, каминот, банистерот и другите места што сакате да ги ставите, создадете силна празнична атмосфера, празнична и исклучителна. Совршен домашен декор. ●Совршен Божиќен Подарок}Нашиот извонреден Божиќен украс, изработен од издржливо органско стакло со мала тежина што нема да се влоши со текот на времето, тоа е одличен подарок за семејството, пријателите, соседите, децата, девојката, момчето, старецот На Божиќ. ●Еднократно употребливо за разлика од украсите со стаклени сијалици, Нашата Божиќна декорација не е кревка. Тие се еднократно за да можете да ги чувате за употреба секоја година. Само зачувајте ја подлогата тие и чувајте ги рамно и на ладно место. Сликата е трајна и отпечатена од едната страна. ●Совршени Украси За Забави, Божиќните украси се совршена декорација во домот, хотелот, ресторанот, канцеларијата и така натаму. Овој креативен Божиќен декор дозволете ни да ја одбележиме 2020 година од социјалниот карантин. Закачувањето на овој уникатен украс на Вашата Елка или врата, ќе биде поинаков начин Да го поминете Божиќ Во 2020 година. ●САМИ НАПРАВЕТЕ Сами Божиќни Персонализирани Орнаменти!Можете да го додадете името !Ние нудиме семејство од 1-7 луѓе.Можете да ги напишете имињата на вашата сакана или вашата желба на белиот банер на дното на Божиќниот декор.Прилагодете го нивното име и божиќна порака за сите да им посакаат здравје и среќни секој ден во новата година.

Им се допаѓа и на купувачите..