• Ново
Женска Мода Секојдневен Темперамент Копче На Екипажот Лабави памучни фустани за жени Светло Виолетова ХХХЛ
zoom_in

Женска Мода Секојдневен Темперамент Копче На Екипажот Лабави памучни фустани за жени Светло Виолетова ХХХЛ

DEN 1.33

Износ
check Во продавницата.

Женски Моден Секојдневен Темперамент Копче За Вратот На Екипажот Лабав Памучен Коноп Фустан Со Цврста Боја : Материјал Лесен, ултра мек може да ве стопли цел ден, но останете ладни прилика : Секојдневно носење, вокација, Божиќ, состаноци, спорт, училиште, работа, улично носење итн. Лесно се комбинира со чизми, фармерки, слаби хеланки за трендовски изглед во пролет, aut и зима.Облека совршена за вас омилени фармерки, панталони итн. Нега на облека : миење раце / миење машини со ниска температура, не избелувајте, избегнувајте изложување, виси на суво.Карактеристики : Секојдневен стил кој го покажува вашиот уникатен шарм и виталност, додадете чувство на елеганција и стил. Меко е и удобно и ќе Ви се допадне кога ќе го примите.Деталите за големината на белешката се разликуваат меѓу различните бои. Ве молиме проверете опис на производот за повеќе информации големина.Информации за производот : Сезона : Сите Сезони Пол : Жени Повод : Секојдневен Материјал : Полиестерстил : Темперамент Патување Должина : Редовно Вклопување : одговара на големината Како Да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 женски Dress Size USUKEUBust Sleeve Shoulderwaisthiplengths483498cm/38.58"47cm/18.50"40cm/15.75"100cm/39.37"110cm/43.31"90cm/35.43"M61036102cm/40.16"48cm/18.90"41cm/16.14"104cm/40.94"114cm/44.88"91cm/35.83"L81238108cm/42.52"49cm/19.29"42cm/16.54"108cm/42.52"118cm/46.46"92cm/36.22"XL101440114cm/44.88"50cm/19.69"43cm/16.93"112cm/44.09"122cm/48.03"93cm/36.61"XXL121642120cm/47.24"51cm/20.08"44cm/17.32"116cm/45.67"126cm/49.61"94cm/37.01"XXXL141844126cm/49.61"52cm/20.47"45cm/17.72"120cm/47.24"132cm/51.97"95cm/37.40 Карактеристики : Материјал Лесен, Ултра Мек Може Да Ве Загрее Цел Ден, Но Останете Ко. Стилска, разноврсна и удобна - дефинитивна задолжителна маица за секоја гардероба. Прилика : Погоден За Отворено, Спорт, Дневно, Клуб, Датуми, Работа, Шопинг, Училиште, Одмор. Модерен, шик и симпатичен стил ве прави секси и привлечни во толпата. Ако барате совршен подарок/подарок за вашата сопруга, мајка, баба, девојка, сестра, тетка, братучед, семејство, пријател, овој фустан за жени е несомнено најдобриот избор, висококвалитетна ткаенина, лесна, мека и нетранспарентна, погодна за Роденден, Божиќ, Изненадување, Годишнина, Запознавање, Нова Година, Денот на Благодарноста, Денот на Мајката, забави и многу повеќе.

Им се допаѓа и на купувачите..