• Ново
Вир Вистински Оем Вп Опсег Рачка Растојание
zoom_in

Вир Вистински Оем Вп Опсег Рачка Растојание

DEN 2.00

Износ
check Во продавницата.

Растојанието Со Рачки WP74005058 е вистински ДЕЛ за ОЕМ СО ВИР (Производител На Оригинална Опрема) дизајниран и дизајниран според точните спецификации за Опсезите. Се препорачува секогаш да се повикувате на упатството за услугата за апарати или да контактирате со производителот на вашиот апарат за да потврдите дека WHIRLPOOL WP74005058 може да се примени на вашиот апарат. Вир Производител Дел Број : WP74005058. Растојанието На Рачката На Вртлогот е оригинален оем (Производител На Оригинална Опрема) дизајниран дел ;и дизајниран според точните спецификации. Вирпул WP74005058 Рачка Растојание е за Опсези.

Им се допаѓа и на купувачите..