• Ново
Мебел Од Цврсто Дрво Подлога За Засилување Подлога За Подлога За Подножје За Кревет Подлога За Маса Софа тв кабинет-должина на Ширина површина-зголемено
zoom_in

Мебел Од Цврсто Дрво Подлога За Засилување Подлога За Подлога За Подножје За Кревет Подлога За Маса Софа тв кабинет-должина

DEN 230.24

Износ
check Во продавницата.

Уникатна нога за мебел опфаќа 4 ЗА самостојни проекти за мебел, Проекти за Реставрација На Мебел и Зголемување На Мебелот. Совршени се за софи за мебел, маса, Стол, клупа, комода, Ормари итн.! . [Спецификација] : . Категорија на производи : подлога за засилување. материјали : борово дрво. форма : плоштад. [пакетот вклучува] : . 4 х мебел нозе. [ забелешки] : ве Молиме двојно проверете ја големината на вашиот мебел пред да го купите, за да се осигурате дека нашите ногарки за мебел се компатибилни со. [услуги на клиентите] : Ако имате какви било прашања за време на процесот на купување, можете да ни испратите е-пошта, ние ќе ви обезбедиме 24-часовна услуга. [Стариот мебел добива нов изглед] Дајте му на вашиот мебел сосема нов изглед со нови душеци за мебел. Ќе ви дадат комплименти од семејството и пријателите. можете исто така да дадете 4 на нозете за мебел како одличен подарок за другите. [Исклучителна изработка] : ногарките за мебел се изработени од борово дрво, секое парче мебел е внимателно изработено,Извонредна изработка,убав изглед, Веднаш надградете го мебелот и стилот на домот на модерен луксузен изглед, Направете го вашиот мебел поисклучителен и уникатен . [подни заштитници и-бучава] инсталираме влошки на дното на секоја подлога за ногарки за мебел,за да го заштитиме подот и да спречиме бучава. Можете да ја зачувате маката за избор и инсталирање на разделувачи и монтажни плочи. [Широк спектар на апликации]Погоден За сите видови мебел во вашиот дом : нашата висока класа, Око-Фатете ги нозете на комплетот мебел 4 одлично за софи, стол, биро, масичка за кафе, маса за облекување,подножје, шкаф, ноќна маса и оптоварување повеќе; Тие не се само за функција, нашите нозе за софа исто така ќе го подобрат вашиот внатрешен декор. [ Безгрижно по продажбата] : ако имате какви било прашања во врска со нашите производи, ве молиме не двоумете се,контактирајте не сега, ние ќе се справиме со тоа што е можно поскоро додека не бидете задоволни.твојата насмевка, нашата мисија.

Им се допаѓа и на купувачите..