• Ново
Кавеитл Женски Врв, Женска Лабава Кратка Предна Долга Задна Врвка Со Тенка Кошула Со Долги Ракави V-Вратот Врвна Кошула Жолта, XXL
zoom_in

Кавеитл Женски Врв, Женска Лабава Кратка Предна Долга Задна Врвка Со Тенка Кошула Со Долги Ракави V-Вратот Врвна Кошула Жолта,

DEN 111.84

Износ
check Во продавницата.

Женска Лабава Кратка Предна Долга Задна Тенка Кошула Со Долги Ракави V-Вратот / Кошула карактеристики : 1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за секојдневно носење. 2.Модата, рачниот дизајн ве прават попривлечни. 3.Добро дизајниран, опуштен, ве прави попривлечни. 4.Удобно и опуштено, така што ќе носите поудобно. 5.Одлично За Улица, дневно, забава, сигурен сум дека ќе ви се допадне! Сезона : Сите Сезонски Пол : Женска Пригода : Дневен Материјал : Цврст Стил : Секојдневен, моден ракав должина : долги ракави : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Жени Блузи.Usukeubustwaistwaistsleve Должинаxxxxx-Голем121642121cm/47.64"130cm/51.18 " 47cm/18.50"98cm/38.58" Големина : XXl Size. : XX-Large US : 12 UK : 16 EU : 42 Bust : 121cm/47.64 "Половината : 130cm/51.18" Должина На Ракавот : 47cm/18.50 "Должина : 98cm/38.58" Ова Е азиската големина, ве молиме изберете ја вистинската големина според деталниот водич за мерење на големината пред купувањето за да избегнете непотребни проблеми предизвикани од несоодветна големина. Поради светлината за снимање, вистинската боја може да биде различна од сликата, што е нормално. Тип : в маици за вратот за жени, маици за жени, кошули со долги ракави за жени,женска маица,маици со долги ракави за жени,маици за маици за жени,в врвови за вратот за жени,блузи со долги ракави за жени,женски кошули,маици со долг ракав против вратот за жени,кошули за жени,маици за жени лабаво вклопување, вградени маици за жени. Прилики : погоден за трчање, вежбање, спорт, салон, одличен за летно секојдневно носење. Безбедност и Сигурност на производот : безбедноста И сигурноста на Производот се многу важни за угледот на бизнисот. Обезбедувањето безбедни и сигурни производи е од фундаментално значење за нашиот бизнис и ние строго ќе се придржуваме до сите релевантни стандарди за производство.

Им се допаѓа и на купувачите..