• Ново
Вафли Цвет Умре-Коверт Слушај
zoom_in

Вафли Цвет Умре-Коверт Слушај

DEN 2559.84

Износ
check Во продавницата.

Само нешто за прилагодување на вашиот проект за изработка на хартија! Идеален начин за отсекување на печат слика со леснотија и точност. Овие матрици ќе работат со практично секоја машина за сечење матрици што ќе собере тенки нафора. Додадете симпатичен акцент на вашиот проект! Изработени од 100% висококвалитетен челик. Овој пакет од 5х8, 5 инчи содржи Коверт Слушај : 12 умира мерење помеѓу .5х. 375 и 2х3, 125 инчи. Вафли Цвет Умре-Коверт Слушај.

Им се допаѓа и на купувачите..