• Ново
Слендерела 40 Сатен Краток Ракав Ноќница ND55400
zoom_in

Слендерела 40 Сатен Краток Ракав Ноќница ND55400

DEN 0.33

Износ
check Во продавницата.

Слендерела 40 " Сатен Краток Ракав Ноќница Стил : ND55400 Материјал : 100% Полиестер оваа класична сатенска Ноќница е прекрасна лесна облека со кратки ракави. Завршено со деликатна облога од роза до ракавите, долниот раб и деколтето и убаво извезен преден јарем Со 3 копчиња. Оваа облека е удобна со прекрасна завеса за неа. Совршено со соодветната обвивка од кимоно за да го комплетирате изгледот. Направени во ВЕЛИКА британија. Луксузна Сатенска Ткаенина. Појавување Наметка На Располагање. 40 " Должина.

Им се допаѓа и на купувачите..