• Ново
Океани Паметна Суштина Електронски Диспензер За Крпи, 11.88 9.1 14.4
zoom_in

Океани Паметна Суштина Електронски Диспензер За Крпи, 11.88 9.1 14.4

DEN 1.67

Износ
check Во продавницата.

Рачни крпи сан Џамар океани паметна суштина електронски ролна пешкир диспензерот. Кога просторот е ограничен, изберете компактен диспензер за крпи со голем капацитет дизајниран за зафатени тоалети. Електронското автоматско издавање ја зголемува чистотата на тоалетот, осигурувајќи дека корисниците никогаш не треба да го допираат диспензерот. Диспензерот со двоен режим ви овозможува да ја прилагодите должината на хартијата и поставките за одложување за вашите потрошувачи. Универзалниот диспензер прифаќа хартија од сите брендови и квалитети. Атрактивниот дизајн на бранови дава елегантен изглед. Практичниот диспензер е лесен за поставување и бара малку одржување. Крпи Диспензери Тип : Ролна Пешкир Диспензерот. Капацитет( текст) : Една Ролна. Материјал : Пластика. Боја(и) : Црна.

Им се допаѓа и на купувачите..