• Ново
21 20 36-46 Таупе Нерѓосувачки Челик Бар Столче
zoom_in

21 20 36-46 Таупе Нерѓосувачки Челик Бар Столче

DEN 2.00

Износ
check Во продавницата.

Оваа столица за шипки е изградена да трае и ќе направи одличен додаток во вашата трпезарија или бар. Одликувајќи се со тапацирано седиште и грб со челични потпирачи за раце, оваа столица ќе ви понуди удобно седење на вас и на вашите гости додека се релаксирате. Доаѓа со прилагодлива висина и се потпира на квадратна челична основа со прекрасен потпирач за нозе. Финишот од вештачка кожа го комплетира елегантниот дизајн и го ажурира вашиот д?кор. Димензии : 21 "Х 20" Х 36-46". 21" Х 20" Х 36-46 " Таупе Нерѓосувачки Челик Бар Столче.

Им се допаѓа и на купувачите..