• Ново
Дизни Лило & Бод Кошула Деца Со Кратки Ракави Возрасни Хавајски Кошула Обични Кошули Со Копчиња Со Џеб Од градите 100-8XL
zoom_in

Дизни Лило & Бод Кошула Деца Со Кратки Ракави Возрасни Хавајски Кошула Обични Кошули Со Копчиња Со Џеб Од градите 100-8XL

DEN 1.00

Износ
check Во продавницата.

Должина На Облека : Редовна. Должина на ракавот : Краток ракав. Тип На Затворање : Копчиња. Тип на издание : Лабава. Еластичност : Микро-Еластичност. Силуета : Х-Линија. Дебелина : Лесен. Активност : Одмор,Дневно,Патување, Одмор. Материјал : Полиестерски влакна. Деколте : Јака За Кошула. Шема : Дизни Бод. Стил : Секојдневен-Овие Хавајски Кошули Со Кратки Ракави беа направени од конструкција што дише лесна и удобна. -Редовно вклопување, лесно, затворање со копчиња низ целата кошула за печатење со раширена јака и краток ракав. - НЕ се намалува по миењето : кошулата нема да се намали по миењето со полиестер.

Им се допаѓа и на купувачите..