• Ново
Сдјма Дете Бебе Девојка Мода Кратки Ракави Петтискирт Принцеза Мрежа Фустан Девојки Здолниште
zoom_in

Сдјма Дете Бебе Девојка Мода Кратки Ракави Петтискирт Принцеза Мрежа Фустан Девојки Здолниште

DEN 447.84

Износ
check Во продавницата.

Мало Бебе Девојка Мода Кратки Ракави Pettiskirt Принцеза Мрежа Фустан Девојки Skirt Fashion дизајн, 100% Сосема Нов, висок квалитет!Удобна и дише ткаенина за мали деца, висококвалитетна, вашето бебе ќе биде слатко облечено, најдобар подарок за вашите мали деца материјал : Тип На Полиестерпетер : должина На Ракавот Од Леопард : Главна Боја Без ракави : Како Што Покажува Сликата : мода Супер слатки девојчиња секојдневни костуми, Костуми Со Кратки ракави, погодни за мали деца од3 до 7 Години Стилскиот и моден дизајн го прават вашето бебе попривлечно одлично за секојдневни, Дневни, забави или фотосесија,исто така одлична идеја за подароци за шоу за бебињаизработен е од висококвалитетни материјали, чувство на мека рака,без никаква штета на кожата На вашето бебе Ве Молиме Дозволете Мала Разлика Од 1-3 См Поради рачно мерење и Мала Варијација На Бојата За Различно Поставување На Екранот, Ви Благодариме за разбирањето!1 инч = 2,54 cmattence plz : ако вашето дете е препорачуваме изборот на поголема големина, благодарам.Ви благодариме и убав ден!Пакетот вклучува : 1 ПАРЧИЊА Табела Со Големина На Фустан : Големина Препорачана возраст Должина На Биста1002 Година56см/22.05 "66см/25.98" 1103-4 Year60cm/23.62"69cm/27.17"1204-5 Year64cm/25.20"74cm/29.13"1305-6 Year68cm/26.77"77cm/30.31"1407-8 Year72cm/28.35"82cm/32.28"Size : 100 препорачана возраст : 2 Годишна Возраст : 56 см/22,05"должина На Здолниште : 66 см/25,98"Големина : 110 препорачана возраст : 3-4 Годишна Возраст : 60 см/23,62"должина На Здолниште : 69 см/27,17"Големина : 120 препорачана возраст : 4-5 годишна биста : 64 см/25,20"должина На Здолниште : 74 см/29,13"големина : 130препорачана возраст : 5-6егодишна биста : 68см/26,77"должина на здолниште : 77см/30,31"големина : 140препорачана возраст : 7-8јеарбиста : 72см/28,35"должина на здолниште : 82см/32,28" дете; девојки; нето; предиво;. Ѕвезда; Мрежа; Печати; Лак; Бисер;. Роденден; Забава; Наметка; Долго; Фустани.

Им се допаѓа и на купувачите..