• Ново
Слушалките Стојат Универзална Закачалка За Слушалки За Слушалки Ѕидна Кука Под Биро Самолеплив Држач За Слушалки Држач За Држач За Држач
zoom_in

Слушалките Стојат Универзална Закачалка За Слушалки За Слушалки Ѕидна Кука Под Биро Самолеплив Држач За Слушалки Држач За Држач

DEN 238.24

Износ
check Во продавницата.

Слушалки Држач Слушалки Слушалки Ѕид Компјутер Монитор Дисплеј Закачалка Држач Решетката. Боја : црна, Бела. Големина : 5.3*7.5*2.5 км. Материјал : пластика. Карактеристики : . 1.Едноставен дизајн, мал по големина и лесен по тежина. 2.Силната лепливост на налепницата 3М може да вети дека налепницата цврсто се закачи на мониторот на КОМПЈУТЕРОТ и мазен ѕид или површина со рабови. 3.Можете исто така да закачите други додатоци на овој држач, како што се кабли, адаптери и така натаму. 4.Спречува гребење, притискање и други несакани оштетувања на слушалките. 5.It ќе го направи вашето биро за компјутер почисто и поуредно. Слушалки Стојат Универзални Слушалки Закачалка За Слушалки Ѕид КУКА Компјутер Под Биро Самолепливи Држач За Слушалки Држач За Држач За Држач.

Им се допаѓа и на купувачите..