• Ново
Хартија Пластични Ножеви, Јасно, Еднократна Употреба Ножеви Кутија
zoom_in

Хартија Пластични Ножеви, Јасно, Еднократна Употреба Ножеви Кутија

DEN 3.33

Износ
check Во продавницата.

Џем Хартија Јасни Пластични Ножеви за Еднократна Употреба се лесни за ракување и безбедни за употреба и од деца и од возрасни! Идеални се за скари, излети, роденденски забави, невестински тушеви и многу повеќе. Овие силни и издржливи ножеви се направени од висококвалитетна пластика. Тие можат да ја исечат храната исто толку ефикасно како и ножевите од нерѓосувачки челик. И бидејќи се јасни, тие ќе одат со кој било декор во боја или комплет садови што сте ги избрале за да одговараат на темата на настанот. Мерење 7 " долго, секој нож за еднократна употреба може да се исфрли по употреба или да се измие и повторно да се користи. Што и да одлучите, ќе бидете задоволни со намената на овие ножеви. Овој пакет содржи 100 пластични ножеви, одлично снабдување за една голема забава или повеќе настани! Боја : Јасни Пластични Ножеви. Големина : Стандард (Прибл. Долга 7 инчи). Количина : 100 Ножеви По Кутија. Овие Пластични Ножеви се обликувани од висококвалитетна пластика, се силни и издржливи и се за еднократна употреба (но може да се мијат рачно и повторно да се користат доколку е потребно!). Овој премиум прибор за јадење е совршен за родендени, настани и забави со шарена тема што сакате да ја усогласите!.

Им се допаѓа и на купувачите..