• Ново
Околу Бобината Наполнете Екстра Голем Силиконски Тривет
zoom_in

Околу Бобината Наполнете Екстра Голем Силиконски Тривет

DEN 239.84

Износ
check Во продавницата.

Околу Жешките Работи На Бобината Тривета Екстра Голем Силиконски Рефил-Вклучува еден правоаголен силиконски преклоп од 9" х 12" за да се направи еден 11" х 14" завршен тривет. Издржува топлина ДО 450 F. 100% силикон за храна. Користете како полнење ЗА Arbatb201 Топла Работи Екстра La Пополнување За Околу Bobbin Топла Работи TRIVET XL Шема, ATB201. Пополнете За Топли Работи Тривет Екстра Голем. Вклучува еден силиконски преклоп. Користете Со Топла Работи АТБ-201 Тривет Екстра Голема шема за да направите тривет што завршува приближно . Силиконскиот преклоп е 100% силикон за храна и отпорен на топлина до 450 степени.

Им се допаѓа и на купувачите..