• Ново
Јивула Жени Крпеница Краток Ракав О - Вратот Пуловер Слободно Време Блузи + Панталони Во Собата Маица за жени
zoom_in

Јивула Жени Крпеница Краток Ракав О - Вратот Пуловер Слободно Време Блузи + Панталони Во Собата Маица за жени

DEN 582.24

Износ
check Во продавницата.

Женски Крпеница Краток Ракав О-Вратот Пуловер Рекреативни Блузи + Панталони Поставени Карактеристики : 1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носење 2.Стилскиот и моден дизајн ве прават попривлечни 3.Одлично за забава, секојдневно, сигурен сум дека ќе ви се допадне!4.Кул Серпентинско Печате5.Одлична еластичност информации За Производот : Сезона : Пролет, Лето, Aut, Зимски Пол : Женски Повод : Секојдневен,Забавен, Дневен Материјал : Тип На Полиестерска Шема : Стил На Крпеница : Секојдневна Јака : о-врат : Одговара на дебелината на големината : Стандардно Како Да се мие : Рачно Миење Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 х Женски Врвови, 1 х Панталонисезеусукеубуст Рамо До Ракави долги патеки Length S483488cm/34.65"28cm/11.02"62cm/24.41"64-90cm/25.20-35.43"92cm/36.22"94cm/37.01"M6103694cm/37.01"29cm/11.42"63cm/24.80"68-94cm/26.77-37.01"96cm/37.80"95cm/37.40"L81238100cm/39.37"30cm/11.81"64cm/25.20"72-98cm/28.35-38.58"100cm/39.37"96cm/37.80"XL101440106cm/41.73"31cm/12.20"65cm/25.59"76-102cm/29.92-40.16"104cm/40.94"97cm/38.19"XXL121642112cm/44.09"32cm/12.60"66cm/25.98"80-106cm/31.50-41.73"108cm/42.52"98cm/38.58"Size : SUS : 4 UK : 8 EU : 34 Bust : 88cm/34.65"Рамо До Ракав : 28см/11.02"Врвови Должина : 62см/24.41"Половината : 64-90см/25.20-35.43"Колк : 92см/36.22"Должина На Панталони : 94см/37.01"Големина : МУС : 6УК : 10ЕУ : 36биста : 94см/37.01"Рамо До Ракав : 29см/11,42"врвови должина : 63см/24,80"половината : 68-94см/26,77-37,01"колк : 96см/37,80"должина на панталони : 95см/37,40"големина : лус : 8ук : 12еу : 38БИСТА : 100СМ/39,37"рамо до ракав : 30см/11,81"врвови должина : 64см/25.20"половината : 72-98см/28.35-38.58"колк : 100см/39.37"должина на панталони : 96см/37.80"големина : xlus : 10uk : 14eu : 40биста : 106см/41.73"рамо до ракав : 31см/12.20"врвови Должина : 65см/25.59"половината : 76-102см/29.92-40.16"колк : 104см/40.94"панталони должина : 97см/38.19"големина : xxlus : 12uk : 16eu : 42биста : 112СМ/44.09"рамо ДО РАКАВ : 32см/12.60"врвови должина : 66см/25.98"половината : 80-106см/31.50-41.73"колк : 108см/42.52"должина на панталони : 98см/38.58" дневна Облека, вокација, божиќ, датуми, спорт, училиште, Работа, улична облека итн. Ве молиме проверете опис на производот за повеќе информации големина. Материјал Лесен, ултра мек може да ве стопли цел ден, но останете ладни. Секојдневен стил кој го покажува вашиот уникатен шарм и виталност. Дизајнот на стилот на личноста додава чувство на тренд.

Им се допаѓа и на купувачите..