• Ново
Практични Силиконски Рекорд Рампа Диск Заштитни Мат За Винил Рекорд Плеери
zoom_in

Практични Силиконски Рекорд Рампа Диск Заштитни Мат За Винил Рекорд Плеери

DEN 3.33

Износ
check Во продавницата.

Опис. Ако барате професионална и достапна заштитна подлога за евиденција, тогаш вашето истражување е завршено овде. Тоа е затоа што нашиот производ може да ја задоволи вашата потреба. Усвоен од премиум материјал, тој е практичен и издржлив за долготрајна употреба. Лесен е за употреба и ви носи многу погодност. Карактеристики. - Материјал : Силикон. - Големина : Околу 28,50Х28, 50Х0, 30см/11, 20Х11, 20Х0, 12 инчи. - Функцијата на подлогата против лизгање е да го зголеми триењето на грамофонот, што може ефикасно да спречи лизгање на записот. - Заштитете го дискот на плеерот за снимање, продолжете го времето на употреба на записот и бидете практични и издржливи. - Може да ја намали штетата на записот со вибрации и да спречи гребење на записот. - Изработен од висококвалитетен силиконски материјал, издржлив е и може да се користи долго време. - Одличната изработка и фините детали ја обезбедуваат неговата популарност и издржливост. Замена на потпорната потпора на пазувите : погодна за алуминиумски патерици за општа намена со силна структура, издржлива и многу погодна за помагање на носење тежина кога ногата, коленото, глуждот или стапалото на пациентот се повредени (како што се скршени коски или тешки исчашувања). Напредна подлога за патерици за пазувите : подлогата за заштита на пазувите е изработена од висококвалитетен ТПР материјал без латекс за рачката, обезбедувајќи им на корисниците удобно и издржливо искуство. Делови за замена на безбедносниот шетач : материјалот е изработен од материјал што не се лизга, кој е дизајниран да спречи лизгање и е безбеден и удобен за употреба. Лесно е за расклопување, нанесување и чистење за користење на патерици за максимална удобност. Квалитет на производот : има за цел да го подобри квалитетот на животот на луѓето кои го користат производот и оние кои се грижат за производот.

Им се допаѓа и на купувачите..