• Ново
Слободно Време Артшугабле Амигуруми
zoom_in

Слободно Време Артшугабле Амигуруми

DEN 203.20

Износ
check Во продавницата.

Со флопи уши за фаќање, полни стомаци за стискање и опасно нозе за позирање, овие пет чудни животни тешко се спротивставуваат на гушкањето! Супер гломазниот двор со тежина ги прави дополнителни гушкања и брзи за капчиња. Со димензии 19 инчи висок кога седите, тие се со вистинска големина за да бидат најдобриот пријател на детето. Автор : Кристи Симпсон. Софтвер, 32 страници. Објавено Година : 2017. ИЗБН 978-1-4647-6755-5. Слободно Време Arts Huggable Amigurumi.

Им се допаѓа и на купувачите..