• Ново
Комплетен бинго сет - Делукс класичен карневал и казино игра од еј
zoom_in

Комплетен бинго сет - Делукс класичен карневал и казино игра од еј

DEN 2.33

Износ
check Во продавницата.

Имајте сè што ви треба за семејна игра ноќ со класичното бинго поставено од еј! Играј! Овој комплетен сет е забавен и за децата и за возрасните. Доаѓа со метален кафез со метеж што автоматски се избираат броеви, така што забавата не се прекинува со негодување за парчиња. Мастер -таблата ви овозможува лесно да ги пратите буквите и броевите што веќе се повикани. Во собата има 18 картички за играчи за повторно употреба и 150 чипови за да се обележат броеви. Чиповите доаѓаат во 5 различни бои за лесна индивидуална или тимска игра. Сè е совршено со големина за да се земе каде било, правејќи го овој сет одличен за семејни игри ноќевања, забави и функции на заедницата! Не само што е забавно овој бинго, туку ќе им помогне на децата да научат број и препознавање на букви и да ги развијат своите убави моторни вештини. Загарантирано задоволство : Еј! Играј! е посветена на обезбедување на потрошувачот апсолутна најдобра цена и вредност на целата наша линија на производи, што ги обезбедуваме со примена на ригорозен процес на контрола на квалитетот. Белешка : Ова е ексклузивен производ на еј! Играј! И само комплетни бинго сетови од еј! Играј! се гарантира дека е оригинално важно : Избегнувајте купување фалсификувани производи и трансакција со неовластени продавачи. Побарајте го нашето лого на пакувањето за секој наш производи. Автоматско изберете Tumbler- Металниот кафез со метални броеви автоматски избираат броеви кога е свртена со приложената рачка. Ова помага да се задржи играта и забавата и да се намалат прекините од негодување за парчиња игра. Комплети за еднократно користење и маркери- Сетот вклучува 18 картички за играчи за повторно употреба и 150 чипови за маркер. Чиповите доаѓаат во пет различни бои, така што секој играч или тим лесно можат да најдат свои маркери. Мастер -таблата ги следи повиканите букви и броеви. Патување готови- кафезот и мастер-таблата се со големина совршено за лесно патување, што го прави овој сет не само одличен за семејна игра ноќ, туку и за забави со пријатели и функции на заедницата како карневали или црковни социјали. Забавно и едукативно- не само што ова бинго е забавно и за возрасни и за деца, туку ќе им помогне на децата да научат број и препознавање на букви, како и да ги развијат своите фини моторни вештини. Вашето семејство ќе се забавува со оваа класична игра. Детали за производот- Материјали : Пластика, метал и хартија. Димензии : 7,25 ”L x 7.25” W x 9 ”H. Вклучува : Tumbler кафез, чаршафи, маркери, нумерирани топки и мастер табла.

Им се допаѓа и на купувачите..