• Ново
Tuphel Industries ги притиска копчињата за немска фраза со забавно извинување, 20, дизајн од Дафне Полсели
zoom_in

Tuphel Industries ги притиска копчињата за немска фраза со забавно извинување, 20, дизајн од Дафне Полсели

DEN 191.84

Износ
check Во продавницата.

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата мимаки, а потоа исечете ги рачното и истегнете го секое парче над дрвена рамка дебела 1,5 инчи за виси. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Димензии : 16 x 1,5 x 20 инчи. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Нашето истегно платно се создава со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата мимаки, а потоа исечете ги рачното и истегнете го секое парче над дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи за висини . уметнички дела се однесуваат на : ракопис; Калиграфија; Копчиња; Нем; Извинување; Аргумент; Образец; Извини; Смешно; Борба; Семејство; Двојка; Романтичен; Меѓусебно; Почит; Ectionубов ;. Дизајн од Дафне Полсели.

Им се допаѓа и на купувачите..