• Ново
Вестпорт Колекција Еден-Лесен Пост Фенер
zoom_in

Вестпорт Колекција Еден-Лесен Пост Фенер

DEN 3.00

Износ
check Во продавницата.

Додадете допир на рустикална привлечност и класичен стил со детали со монистра во колекцијата Вестпорт. Чистото стакло со семе го комплиментира издржливиот финиш на палтото во прав во алуминиумски рамки. Едно светло 9 " пост фенер. Бела завршница. Рустикален апел со класичен стил. Детали за монистра. Јасно семе стакло.

Им се допаѓа и на купувачите..