• Ново
Raybestos 580120r Професионална Одделение Диск Сопирачка Роторот Одговара изберете: КАДИЛАК CTS-V ЗДРАВО ФУНКЦИЈА V6, КАДИЛАК CTS-V
zoom_in

Raybestos 580120r Професионална Одделение Диск Сопирачка Роторот Одговара изберете: КАДИЛАК CTS-V ЗДРАВО ФУНКЦИЈА V6, КАДИЛАК

DEN 1749.92

Износ
check Во продавницата.

Свртената завршница ја минимизира бучавата и ја подобрува реакцијата и е подготвена за инсталација веднаш надвор од кутијата. Црна фузија слој дава чист, завршен изглед, додека сивата фузија слој може да издржи 300 часа изложеност на солена вода и ја намалува ' рѓата за оптимален проток на воздух и ладење. Диск Сопирачка Роторот Одговара Изберете : 2007 КАДИЛАК ЦТС-В ЗДРАВО Функција В6 2006 КАДИЛАК ЦТС-В 2003,2004-2005 КАДИЛАК КТС и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите. Рејбестос Напредна ТехнологијаОбезбедува најдобро решение за бучава што ги исполнува или надминува очекувањата НА ОЕ за да обезбеди најдобри перформанси и издржливост во класата. Тие се отпорни на корозија и обезбедуваат лесна инсталација. Ненасочната завршница на земјата значи дека е подготвена да се инсталира веднаш надвор од кутијата. Сите ротори На Raybestos имаат СТАНДАРДИ за цврстина и издржливост во согласност СО SAE, со тесни странични истекувања и варијации на минимална дебелина, така што знаете без оглед на роторот што ќе го изберете дека добивате конзистентен, предвидлив и безбеден производ. Производите вклучуваат триење, ротори, тапани, дебеломер, склопови на центри и хидраулика, совпаѓања или надминува ое форма, вклопување и функција. Овие ротори имаат напредна технолошка металургија која нуди долготрајна издржливост. Р-300 е дизајниран за возила со високи перформанси, работни камиони, флоти и семејни возила со можности за влечење. Роторите На Диск Сопирачките рејбестос се дизајнирани да обезбедат одлично сопирање. Ненасочната ротација значи дека може да се користи на сите четири агли на возилото. Професионалната Оценка е идеална за секојдневни ситуации при возење и вклучува многу апликации за решавање проблеми. Црниот слој за фузија дава чист, завршен изглед, додека пеглата специфична за апликацијата ја потиснува бучавата и ги одржува сопирачките ладни. Напредната Технологија е идеална за тешки должности, возен парк, ентузијаст и возила со високи перформанси. Професионална Оценка е исто така достапна Во полициски и средни апликации. Секој производ е опширно тестиран за да се осигура дека добивате висококвалитетен и сигурен производ. 8% од увозот и домашните автомобили, лесни камиони и Теренци.

Им се допаѓа и на купувачите..