• Ново
Машки лого на Лос Анџелес Лејкерс
zoom_in

Машки лого на Лос Анџелес Лејкерс

DEN 3.00

Износ
check Во продавницата.

И толпата оди диво! Оценете ги овие удобни папучи за вас или спортскиот обожавател во вашиот живот за да ги одржувате работите пријатни само на време за ден на играта и пошироко. Дозволете им на сите да знаат за кого се вкорени додека се релаксирате со лизгање на логото на вашиот омилен тим. Материјал : 100% полиестер. Грижа : миење на рацете. Земја на потекло : Увезен. Карактеристики : стил на лизгање; тркалезна пети; Везење на логото на тимот; детали за мрежа; Совршена идеја за подароци за секој спортски обожавател. Машки лого на Лос Анџелес Лејкерс.

Им се допаѓа и на купувачите..