• Ново
Елена Шалтер Висина Маса, Мермер & Издржани Еспресо
zoom_in

Елена Шалтер Висина Маса, Мермер & Издржани Еспресо

DEN 1695.84

Износ
check Во продавницата.

Комбинацијата од бел мермер и темно дрво ви носи привлечен изглед табелата Со висина На бројачот На Јелена прикажува мермерна маса, обезбедувајќи брилијантна бела површина. Дрвена подлога ја поддржува масата за класичен, минималистички изглед. Можете да уживате во свеж појадок на овој простран, чист врв, додека потпрете ги нозете на потпората на пречката под врвот. Правоаголна Маса За Нозе. Фиксен Врв (БЕЗ Продолжување). Мермерен Врв, Дрвена Права Квадратна Нога.

Им се допаѓа и на купувачите..