• Ново
Насловна Динами Трибека Слејд Современа Апстрактна Област Килим, Кафеава Црвена, 39 x55
zoom_in

Насловна Динами Трибека Слејд Современа Апстрактна Област Килим, Кафеава Црвена, 39 x55

DEN 147.68

Износ
check Во продавницата.

Оживејте ја секоја просторија во вашиот дом или канцеларија со тепихот Во областа Трибека Со Домашна Динамика. Сложеното шиење со капки ги нагласува зачудувачките бои и обезбедува уникатен изглед и текстура. Овој хипнотизирачки тепих ќе биде централен дел во секоја просторија. Земјените тонови обезбедуваат топлина што ја прави секоја просторија да свети, додека живата шема дава позитивен тон што предизвикува насмевка на секој што влегува во собата. Тепихот од областа Трибека ќе ви даде комплимент за кој било од вашите сакани мебел или уметнички дела. Изработен од луксузен полипропилен, овој тепих носи стил и шик во секој простор, истовремено обезбедувајќи фантастична текстура која се чувствува толку мека и удобна на допир. Многу е лесно да се исчисти и негува, бидејќи полипропиленските влакна природно се спротивставуваат на дамките и избледувањето на боите. Подобрена со издржлива јута платно поддршка за долготрајна форма и убавина. Се препорачува употреба со подлога што не се лизга одоздола (се продава одделно). 100% Полипропилен. Подобрена со поддршка од платно од јута за дополнителна стабилност и издржливост. Достапна големина : 1 ' 9 "х 7 '2", 5 '2" Круг, 5 ' 3 "Х 7 '2", 6 ' 6 "Х 9 '6", 6 ' 7 "Х 9'10", 7'10" Круг, 7 ' 10 "х 10 '5", 9 ' 2 "Х 12 '5", 18.9 "Х 31.5", 26" Тркач, 39"Х 55". Препорачај употреба со не-лизгање, не-лизгање подлога.

Им се допаѓа и на купувачите..