• Ново
14 -тина брануваа за деца, тркалезна брануваа на отворено со мрежа за безбедносно куќиште, кошаркарски обрач и скала
zoom_in

14 -тина брануваа за деца, тркалезна брануваа на отворено со мрежа за безбедносно куќиште, кошаркарски обрач и скала

DEN 0.67

Износ
check Во продавницата.

Детска брануваа - простор за деца да играат спортови : Incing е добра вежба за мозок, зајакнување на циркулацијата на крвта, снабдување со кислород, може да зголеми многу спортски квалитети како што е загатката. Дозволете им на децата да скокаат од здравјето, да скокаат од среќа и да растат среќно. Овој сет доаѓа во 3 кутии и пакетите може да пристигнат во различни периоди. Карактеристики : ● [Активна скалила отпорна на 'рѓа, да временски отпорен Да, пакет Количина : 1 68.11 * 15.94 * 6,10 инчи 59,75 bs Количина на пакет : 1 68.11 * 18.90 * 7.68 инчи 47,75 bs Кол. Пакет Количина : 1 45.00 * 12.40 * 7,87 инчи 56.55 LBS Round Design Design Design Design Од целокупниот раб имаше за цел целосно да ги заштити децата од гребнатини и стискање. Лесна инсталација со чекор-по-чекор инструкции. Детска брануваа деца омилени игри на отворено заедно. Надградената нога во форма на W ја презема цврстата основна функција.

Им се допаѓа и на купувачите..