• Ново
Персонализирани најави за движење на светли светла, голем град
zoom_in

Персонализирани најави за движење на светли светла, голем град

DEN 15.84

Износ
check Во продавницата.

Најавете го вашиот голем потег во градот со оваа персонализирана објава за светло светло, Биг Сити. Апстрактните дизајни на облакодери се theвезда на оваа објава. Додадете личен допир со нашата алатка за персонализација Лесна за употреба. Секоја персонализирана објава за движење мери 5,5 "x 8,5". Вклучува коверти за појавување. Продадени индивидуално (минимум 8). Високо квалитетен обложен картон.

Им се допаѓа и на купувачите..