• Ново
Гринфилд Лб Морнарица Сидро Црвено 915
zoom_in

Гринфилд Лб Морнарица Сидро Црвено 915

DEN 3.33

Износ
check Во продавницата.

Гринфилд 915. Морнарица Сидро 15 Фунти. Сидро Од црвена морнарица Дизајнирано Да копа и држи во песок и кал. Обратното дејство на стеблото добива фаулирано сидро. Висококвалитетни Атрибути за лиење : Завршница = Боја Обложена Со Винил = Тежина На Црвено Сидро = 15 килограми. Гринфилд Морнарица Сидро Пвц Обложен : Дизајниран Да копа и држи во песок и кал. Обратното дејство на стеблото добива фаулирано сидро. Висококвалитетно кастинг. За бродови до 24'.

Им се допаѓа и на купувачите..