• Ново
Модвеј Визија 45 Тркалезна Трпезариска Маса Во Бело
zoom_in

Модвеј Визија 45 Тркалезна Трпезариска Маса Во Бело

DEN 2.33

Износ
check Во продавницата.

Создадете атмосфера на пријатна веселба со Визијата Тркалезна Трпезариска Маса Од 45 Инчи. Цврсто изградена од врвот НА МДФ со четири заострени дрвени нозе, Трпезариската Маса Со Визија има елегантен модерен стил од средината на векот. Тркалезен врв ја поставува Кујнската Маса За Визија го прави ова најразновидно и заштеда на простор парче. Веднаш ажурирајте ја секоја трпезарија, кујна, ќош за појадок или декор за трпезарија со оваа ретро-модерна трпезариска маса. Седишта до 5 луѓе. Потребно Е Собрание. МОДЕРНА МАСА Од СРЕДИНАТА на ВЕКОТ-Ретро акценти, модерна силуета и едноставен профил ја прават оваа трпезариска маса парче за разговор за домови со тематика од средината на векот или фармата. АЖУРИРАЊЕ НА ТРПЕЗАРИЈАТА-Идеално За катче за појадок, кујна или трпезарија, оваа современа трпезариска маса е со дијаметар од 45 инчи и удобно располага со пет столчиња за јадење. СУПЕРИОРНА КОНСТРУКЦИЈА-Седејќи на врвот заострени нозе од цврсто дрво, оваа тркалезна трпезариска маса има цврста МАСА ОД МДФ, создавајќи најразновидно парче за заштеда на простор за дома или стан. МЕРЕЊА НА ТРПЕЗАРИСКА МАСА-Освежете го вашиот декор со оваа разноврсна модерна трпезариска маса од средината на векот, совршена за забавни или секојдневни вечери. Димензии : 45 "Л х 45" В х 29.5 " Ч.

Им се допаѓа и на купувачите..