• Ново
Котонел Ултра Свежи Марамчиња За Испирање , Флип-Топ, Марамчиња по
zoom_in

Котонел Ултра Свежи Марамчиња За Испирање , Флип-Топ, Марамчиња по

DEN 1.67

Износ
check Во продавницата.

Добијте супериорни перформанси и мекост што ги чекавте Со Ултра Свежи Влажни Марамчиња Со Памук, дизајнирани да ве остават удобно суви. Дополнителните меки бранувања за чистење се безбедни за чувствителна кожа и нежно чистат додека ја отстрануваат влагата. Памукот е септички безбеден и без затнување. Секое пакување има 42 влажни марамчиња што може да се исплакнат по пакување за да можете помалку да се грижите дали ќе истечете кога најмногу ви треба на вас или на гостите во вашиот дом. Барате повеќе начини да се чувствувате чисти таму долу откако ќе се грижите за бизнисот? Користете памучна тоалетна хартија за да почувствувате свеж туш. Погодно останете снабдени со марамчиња што можат да се исплакнат со нарачување Памук за испорака до вашата врата или тротоарот за подигање. Котонел се грижи за тебе и за нашата планета. Горди сме што сме сертифицирани од ФСЦ обезбедувањето на шумите од кои потекнуваме се одговорно управувани за да се спречи уништувањето на шумите и да се помогне во заштитата на дрвјата и животните што зависат од нив. Ние исто така користиме влакна кои се 100% растителни без груби хемикалии или бои. Памучни Ултра Свежи Влажни Марамчиња Што Можат Да Се Исплакнат, 4 пакувања со превртување; 42 марамчиња за испирање по пакување (168 вкупно марамчиња што можат да се исплакнат). Памучни Ултра Свежи Влажни Марамчиња што Можат да Се Исплакнат ве оставаат удобно суви со врвна мекост што нежно чисти, ја отстранува влагата и е безбеден за чувствителна кожа. Супер меките, квалитетни Памучни Ултра Свежи Влажни Марамчиња што Можат Да Се Исплакнат се септички безбедни и ги чуваат рацете и дното заштитени и чисти додека ги бришете. Користете памук црвенило влажни марамчиња и памук тоалетна хартија заедно за освежувачки, туш свеж чист. Cottonelle е сертифициран FSC обезбедување ние извор од одговорност управувани шуми за да се спречи уништувањето на шумите и користат само влакна кои се 100% растителни и без груби хемикалии.

Им се допаѓа и на купувачите..