• Ново
Сиетл меѓународен кисела кисела ролна Хоги
zoom_in

Сиетл меѓународен кисела кисела ролна Хоги

DEN 447.84

Износ
check Во продавницата.

Меѓународните кисели киселини на Сиетл имаат совршен вкус и џваканост да го донесат вашиот сендвич или колбас во живот! Нашите кисели киселини се малку со маснотии без сируп од пченка со висока фруктоза, 0 грама транс маснотии и холестеро и имаат 8 грама протеини по хоги. Нашите меѓународни производи во Сиетл вклучуваат најразлични вкусни печива. Нашите меѓународни производи во Сиетл вклучуваат најразлични вкусни печива. Од исечени лебници од француски и киселини до меки лебници до нашето печење во рерна или на леб од лук од скара, имаме производ за да го направиме оброкот попогодно. Знаеме дека планирањето на оброците може да биде предизвик, така што сме тука да понудиме едноставни и вкусни решенија за уживање. Нашите кисела кисела гума се малку со маснотии без сируп од пченка со висока фруктоза. 0 грама транс маснотии или холестерол и 8 грама протеини по хоги. Одлична ставка за создавање на кој било сендвич или колбас инспириран оброк. Нема сируп од пченка со висока фруктоза. Нема делумно хидрогенизирани масла и 0 грама транс маснотии.

Им се допаѓа и на купувачите..