• Ново
Канцеларијата - Двајт Шреут - wallиден постер на работниот простор, 14.725 22.375
zoom_in

Канцеларијата - Двајт Шреут - wallиден постер на работниот простор, 14.725 22.375

DEN 271.84

Износ
check Во продавницата.

Овој тренд Интернационал Канцеларијата - Двајт Шрут - wallиден постер на работниот простор е дизајниран со високо квалитетни, со повеќебојни уметнички дела. Нашите врамени постери имаат премиум сатенска завршница што ги подобрува боите. Лесно обесете го овој врамен постер со приложената закачалка за пилања за да украсите која било просторија. Трендовите постери се карактеризираат со врвни трендови на брендови и дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер или возрасен, имаме постер за секого. Trends International Office - Dwight Schrute - Wallиден постер на работниот простор : Постерите за врамени трендови имаат премиум сатен -финиш што обезбедува динамични бои без рефлексивен сјај. Чиста, модерна рамка за постери достапна во најразлични бои за да се надополни секој декор. Лесна и лесна за висина конструкција создава брза инсталација користејќи ја приложената закачалка за пила. Автентично, официјално лиценцирано уметничко дело. Димензии на постер : 14.725 "x 22.375", со рамка : 16,5 "x 24,25" x .75 ".

Им се допаѓа и на купувачите..