• Ново
Lenovo IdeaCentre 720-18APR-AMD Ryzen 3.4 GHz-4GB DDR SDRAM-2TB HDD - Windows Home-AMD Radeon R ДО 4GB GDDR - Десктоп Компјутер
zoom_in

Lenovo IdeaCentre 720-18APR-AMD Ryzen 3.4 GHz-4GB DDR SDRAM-2TB HDD - Windows Home-AMD Radeon R ДО 4GB GDDR - Десктоп Компјутер

DEN 0.67

Износ
check Во продавницата.

Idea Centre 720 ПЕРФОРМАНСИ КОМПЈУТЕР од работа до игри, мултимедија до виртуелна реалност, моќниот Idea Centre 720 има напредна технологија за задоволување на потребите на вашето семејство—сега и во иднина. Одликувајќи се со врвна обработка, меморија и графика, овој стилски, забавен домашен КОМПЈУТЕР е лесен за инсталирање, употреба и надградба. Lenovo Idea Centre 720-18 APR-AMD Ryzen 5 2600 3.4 GHz-4 GB DDR4 SDRAM-2 TB HDD-Windows 10 Home-AMD Radeon RX 560 До 4 GB GDDR5 - Десктоп Компјутер.

Им се допаѓа и на купувачите..