• Ново
Карат Т.В. Дијамант 10kt розово злато единечен прстен за ангажман на ореол
zoom_in

Карат Т.В. Дијамант 10kt розово злато единечен прстен за ангажман на ореол

DEN 12063.84

Износ
check Во продавницата.

Едноставна и зачудувачка, побарајте ја раката со овој неверојатен прстен за ангажман на дијамантски сингл ореол. Толку елегантно не треба дополнителна придружба, овој прстен е завршен со светла полирана сјај. Империјал 1/3 Карат Т.В. Дијамант 10kt розово злато прстен за ангажман на ореол : Дијамант Тежина : 1/3 ct. T.W.Diamond Color : H-Idiamond Clarity : I2 Diamond Setting : Pave Setcraided in 10kt Rose Goldawable во големини 6-9 learn morelearn за дијаманти.

Им се допаѓа и на купувачите..