• Ново
Стандарден Главен Комплет за Ремонт За Форд 10. диференцијални Одговара изберете: 2000 - ФОРД Ф150, 1985 - Форд Ф250
zoom_in

Стандарден Главен Комплет за Ремонт За Форд 10. диференцијални Одговара изберете: 2000 - ФОРД Ф150, 1985 - Форд Ф250

DEN 1664.00

Износ
check Во продавницата.

Сад стандард Мајстор ремонт комплет За форд 10.25 диференцијал. Сад Стандардна Опрема Господар Ремонт Колекции обезбеди сите потребни делови за диференцијален ремонт во еден едноставен дел број. Заштедете време и пари и добијте ги точните делови што ви се потребни за вашата специфична инсталација. Одговара На Форд 10.25". Користи Којо лежишта и трки. Вклучени се носечки лежишта и трки, лежишта за штипки и трки, заптивка за шипки, комплетен комплет за шипки, завртки за прстенести запчаници, навртка за штипки, ракав за здроби, преградите за масло и прашките, шкафче за конец, соединение за обележување со четка и заптивка. Одговара Изберете : 2000-2004 Форд Ф150 1985-1999 форд Ф250 1985-1997,1999 форд Ф350 1985-1998 ФОРД ЕКОНОЛИН и повеќе - додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите.

Им се допаѓа и на купувачите..