• Ново
Стерлинг сребрен CZ Ring Ring Set
zoom_in

Стерлинг сребрен CZ Ring Ring Set

DEN 1.00

Износ
check Во продавницата.

Jordanордан Блу Cујорк знае што е жешко. Getе станете екстатични со елеганцијата, безвременската вредност и фините детали што влегуваат во секое парче накит. Горди сме да кажеме дека целиот наш накит поминува со најголема контролна инспекција. Со 40 -годишно искуство, Jordanордан Блу NYујорк е секогаш трендсетирање и ве одржува мода напред. Стерлинг Сребрен CZ Ring Ring Set.

Им се допаѓа и на купувачите..