• Ново
Чомо 9 'на отворено чадор за внатрешен двор, кралско сино
zoom_in

Чомо 9 'на отворено чадор за внатрешен двор, кралско сино

DEN 719.84

Износ
check Во продавницата.

Хомоу 9 'Отворено внатрешен чадор Боја : Кралско сино / бело / каки / портокалова / морнарица сина / зелена / црвена / чаша / бела и сива / бела и кафе чадор со сенка Големина : 9ft чадор крошна материјал : Полиестерска Производ Големина на производот : 104,7' 'x x x 104.7 '' x 95.27 '' Нето тежина : 5 lb Тежина на пакет : 6 lbs Големина на пакетот : 5.51 '' x 5.51 '' x 55.1 '' Карактеристики : Операција - Работи со отворен систем за отворен удар за ваша лесна и брза употреба. Навалување на копчето за навалување на навалување за да го задржите сонцето на грб. Заштита - Обезбедува 9 стапки на заштита од сонце, лесно засенчување на маса и столчиња. Стабилна - 6 алуминиумски ребра за дополнителна јачина и алуминиумски столб обложен во прав што подобро се спротивставува на ветерот. Издржлив - материјал од полиестер на ткаенина е многу водоотпорен и УВ отпорен што можете да го користите многу години. Пакетот вклучува : 1 x Операција за чадор за внатрешен двор - работи со отворен систем за отворено чудак за ваша лесна и брза употреба . навалување на копчето за навалување за да го задржите сонцето на грб . Заштита - Обезбедува 9 стапки на заштита од сонце, лесно засенчување на табелата и столчиња . стабилни - 6 алуминиумски ребра за дополнителна јачина и алуминиумски пол -обложена во прав што подобро се спротивставува на ветерот.

Им се допаѓа и на купувачите..