• Ново
Атлетски работи женска мека кошула со качулка
zoom_in

Атлетски работи женска мека кошула со качулка

DEN 479.84

Износ
check Во продавницата.

Разноврсна, удобна и задолжителна џемпер за вашата гардероба. Оваа женска џемпер со качулка од атлетски дела е совршен слој за вашиот активен или обичен изглед кој има мека ткаенина. Спарете ја оваа качулка со омилените хеланки или шорцеви за стил на дневна околу или кога сте во движење за ден исполнет со активност. Материјал : 73% рециклиран полиестер/22% модален/5% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. одговара : опуштено. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Долго. Ockебови : Предниот кенгур џеб има најважни работи. Карактеристики : прикачен аспиратор; Врза за влечење. Женска џемпер со качулка од атлетски дела.

Им се допаѓа и на купувачите..