• Ново
Главни мрежи HI цвет на отворено полипропилен област килим, 6'7 x9'6
zoom_in

Главни мрежи HI цвет на отворено полипропилен област килим, 6'7 x9'6

DEN 1597.60

Износ
check Во продавницата.

Дополнете го изгледот на вашиот дом со килим на отворено. Изработено е од мешавина од полипропилен и лесно се одржува. Овој додаток е добро прилагоден и за внатрешна и за надворешна употреба. Ibrивописната шема се занимава со група за седење, создавајќи соодветно место за опуштање или забава. Користете го во три сезонско затворање, на внатрешен двор или палуба за да ја загреете околината. Можете да го задржите овој прекрасен килим со цвет што изгледа добро со едноставно празнење или замаглување и плакнење со црево за градина. Доверлив бренд на главните места. Цветна шема. Пријателски за семејство и миленичиња. Дамки и отпорни на избледени. 6'7 "x 9'6 полипропилен килим е дизајниран за внатрешна или надворешна употреба. 91% полипропилен, 9% полиестер. Грижа : Затегнување, вакуум или плакнење со градинарско црево; не бели.

Им се допаѓа и на купувачите..