• Ново
Фатете сложувалка од 300 парчиња - Лабрадори
zoom_in

Фатете сложувалка од 300 парчиња - Лабрадори

DEN 2.67

Износ
check Во продавницата.

Загатките на ЕЗ за фаќање се дизајнирани со деца и сениори на ум. Оваа сложувалка од 300 парчиња има дебели парчиња што овозможуваат лесно подигнување и склопување. Мерки 18 "x 24 " кога ќе бидат завршени. Лесно е да се соберат и држат. Големи и дополнителни дебели парчиња. Мерки 18 "x 24" кога ќе бидат завршени. Одлично за кадрирање. ПРЕДУПРЕДУВАЕ : Опасност за гушење - мали делови. Не за деца под 3 години.

Им се допаѓа и на купувачите..