• Ново
Слики графички отпечатоци апстрактни врамени уметнички отпечатоци
zoom_in

Слики графички отпечатоци апстрактни врамени уметнички отпечатоци

DEN 1.00

Износ
check Во продавницата.

Било кој дел од вашето домаќинство или канцеларија може да биде совршено место за ова прекрасно дело за украсување да го надополни. Дизајнирано од професионалци и произведени во Мексико користејќи висококвалитетни материјали, ова врамено уметничко дело има живописни бои што ќе помогнат да се создаде совршена околина околу вас. Севкупни димензии : 17,5 W x 1,75 D x 21,75h во . Димензии на стакло : 16 W x 20h во . црна пластична рамка. За употреба во затворен простор. Пристигнува подготвени да се обесат со приложениот хардвер.

Им се допаѓа и на купувачите..