• Ново
Дерби на машка капа од масти
zoom_in

Дерби на машка капа од масти

DEN 799.20

Износ
check Во продавницата.

Практично, но сепак привлечно чипка дерби. Овој дизајн од Daxx е обликуван со врвни кожни кожни нагоре, кои седат на мемориска пена за максимална удобност. Висина на пета : 1-инчен. Тип на потпетица : единствена. Висина на платформата : 1/2-инчен. Ширина на чевли : Среден. Поставена : Faux кожа. Горниот материјал : направено од човекот. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : перниче. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 9. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

Им се допаѓа и на купувачите..