• Ново
Атлетски дела Дете за мали деца, атлетски патики, големини 7-12
zoom_in

Атлетски дела Дете за мали деца, атлетски патики, големини 7-12

DEN 319.84

Износ
check Во продавницата.

Вашето дете ќе ги сака овие запалени светлосни патики од атлетски дела. Овој активен дизајн има синтетички горниот дел, предните лајсни ленти и издржливата на кука за издржлива лесна надворешна страна на TPR; Синтетички горен со 3Д печатено преклопување на мрежи; Дво-тон омбре го избледи горниот дизајн. Крај на употреба : Патика за атлетска светлина совршена за трчање, одење, време на игра и целодневно носење. Чиста и грижа : Избришете чиста. Земја на потекло : Увезен.

Им се допаѓа и на купувачите..