• Ново
Циркус од Сем Еделман, Pumpенска платформа за платформа Кеј Мери Janeејн
zoom_in

Циркус од Сем Еделман, Pumpенска платформа за платформа Кеј Мери Janeејн

DEN 640.00

Износ
check Во продавницата.

Претерано, модерно преземање на класичниот чевли Мери Janeејн, Кеј е кралица на ноќта. Помеѓу нејзините драматично заоблени блок потпетици и елегантната тока, Кеј е петицата од која не можеме да добиеме доволно. 3,75 "извајана потпетица, 0,75" платформа. Затворање на тока. Подготвена влошка.

Им се допаѓа и на купувачите..