• Ново
Трговска марка ликовна уметност Книга за мешана боја 54 Канвас уметност од Кети Г. Аренс, црна мат, сребрена рамка
zoom_in

Трговска марка ликовна уметност Книга за мешана боја 54 Канвас уметност од Кети Г. Аренс, црна мат, сребрена рамка

DEN 719.84

Износ
check Во продавницата.

Подготвени за обесени презентации што се достапни во разни големини на трговска марка ликовна уметност „Мешана книга за боење 54“ платно уметност од Кети Г. Аренс, црна мат, сребрена рамка : уметник : Кети Г. Аренс. Предмет : Апстракт. Стил : современ. Подготвени да висат. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери.

Им се допаѓа и на купувачите..