• Ново
Малиот Другар Рачен Прекинувач За Монистра За Гуми Лесен Управуван Хидрауличен Клуч За Продажба На Нова Верзија, Црн
zoom_in

Малиот Другар Рачен Прекинувач За Монистра За Гуми Лесен Управуван Хидрауличен Клуч За Продажба На Нова Верзија, Црн

DEN 1506.72

Износ
check Во продавницата.

Вовед Во Брендот. ВЕВОР е водечки бренд кој е специјализиран за опрема и алатки. Заедно со илјадници мотивирани вработени, ВЕВОР е посветен на обезбедување на нашите клиенти со тешка опрема и алатки по неверојатно ниски цени. Денес, ВЕВОР ги окупираше пазарите на повеќе од 200 земји со 10 милиони плус глобални членови.Зошто Да Изберете ВЕВОР? 1.Тешко Обезбедување На Квалитет 2.Неверојатно Ниски Цени 3.Брза И Безбедна Испорака 4.30-Ден Бесплатни Враќања 5.24/7 Професионална Услуга За Клиенти. Опис На Производот. Рачна Алатка За Прекинувач На Гуми. Старата верзија лесно се крши, но овој пат во оваа верзија, предниот дел од шепата е зајакнат. Потребни алатки прилагодлив клуч, отворен клуч или воздушен клуч. Не користете ударен клуч бидејќи ќе го оштети прекинувачот на мушка. Ставете прекинувач за мушка на работ со заби и прекинувач помеѓу работ и зрното на гумата. Затегнете ја вилицата на стегачот на раб додека не се прицврсти со рачен клуч. . . Одлични Перформанси. Можете да ја олабавите зрната од гумата од работ со потпора. . Засилена Конструкција. Целата алатка е зајакната со челични загради, кои можат да обезбедат потрајна конструкција. . Компактен И Пренослив. Компактниот и пренослив дизајн ја прави алатката лесна за чување во вашата гаража, работен простор или возило за рекреација. . Внимателни Детали. Како што можете да видите на сликата, ја имаме тешката кука, стврднатите заби и зајакнатата челична напаѓачка плоча за вас. . Лесно Ракување. Прекинувачот за монистра може да работи со клуч за воздушна крцкалка. (клучевите не се вклучени). . Широка Апликација. Алатката е одлична за сите видови ГУМИ - АТВ, Количка За Голф, Автобус, Камион, Земјоделски, па дури И Задни Гуми за Мотики. . . Спецификации. Применливо : 38 "и 42" 14-ката фарма трактор. Тежина : 12,6 фунти (5,7 кг). Димензии (Lx Wx H) : 9.7 "x4. 1" x5. 5 " (24.6 *10.4*14cm). . Содржина На Пакетот. 1 х Домаќин. 1 х Прирачник. ВЕВОР Малиот Другар Рачен Прекинувач За Монистра Со Гуми Лесен Управуван Хидрауличен 71600 Нова Верзија Клуч За Продажба На Капак, Црна ОДЛИЧНА АЛАТКА за ОТСТРАНУВАЊЕ - нашата алатка за зрно гуми може да работи многу на гумите со олабавување на зрното од гумата од работ со потпора без отстранување на тркалата. ТЕШКА ДОЛЖНОСТ-Иако алатката за прекинувач на гуми е лесна, таа има цврста конструкција и поголема издржливост за долготрајна употреба. Лесен КОМПАКТЕН - алатката за прекинувач на гуми е лесна, издржлива, лесна за употреба и носење. Може лесно да се чува во вашата гаража, работен простор или возило за рекреација. ЛЕСЕН за УПОТРЕБА-алатката за прекинувач на мушка може да работи со прилагодливи клучеви, клучеви со отворен крај или воздушни клучеви (клучевите не се вклучени). РАЗНОВРСНА АПЛИКАЦИЈА-Одлична За сите видови гуми - АТВ, Количка За Голф, Автобус, Камион, Земјоделски, па дури и Гуми заoокопач.

Им се допаѓа и на купувачите..