• Ново
Силванија-FO32 865 XP ЕКО Нога Плус Директно Т Флуоресцентна Цевка Сијалица
zoom_in

Силванија-FO32 865 XP ЕКО Нога Плус Директно Т Флуоресцентна Цевка Сијалица

DEN 542.40

Износ
check Во продавницата.

Силванија 22358-32 вати 48 " Т8 Средна Би-Пин (Г13) База 6.500 К 800 Серија Октрон Еколошки Продолжени Перформанси Флуоресцентна Сијалица 2 Пакет (Силванија ФО32/865/КП/ЕКО/2/30 22358) Силванија 22358-FO32/865/XP/ЕКО/2/30 Директно Т8 Флуоресцентна Цевка Сијалица : Боја/Заврши : Дневна Светлина. Температура на бојата : 6.500 К. Просечен Животен Век : 36000 часа. Лумени( излез на светлина) : 2850. КРИ : 85.

Им се допаѓа и на купувачите..