• Ново
Единствени поволни цени Додатоци за смола од смола од смола од шупливо дрво кафеава зелена розова боја 3,74 Должина
zoom_in

Единствени поволни цени Додатоци за смола од смола од смола од шупливо дрво кафеава зелена розова боја 3,74 Должина

DEN 254.08

Износ
check Во продавницата.

Карактеристики : Реалните украси насликани со детали и бои, ја зголемуваат природната глетка во резервоарот за риби и ја подобруваат виталноста на рибите. Импресионирајте ги гостите и дајте реално чувство и возбуда, оваа забавна декорација на аквариум ќе додаде магија веднаш во вашиот резервоар! Материјалот за смола е стабилен, не е лесен за оштетување, не е лесно да се обои, може да се чува засекогаш, нема посебни барања за одржување, лесен за чистење. Нема остри рабови и е пријателски расположен за сите аквариуми и риби. Willе седне стабилно на дното на резервоарот за риби, не лебди над. Ставете го во вода и тоа е готово. Белешка : Ве молиме, дозволете мало мерење на отстапување заради рачно мерење. Единствени поволни цени за стеблото на дрвото на дрвото, орнамент, кафеава зелена розова 3,74 "Име на производот со должина : Орнамент на трупот на дрвото. Греј. Големина : 9,5x7x6cm / 3.74 "x2.76" x2.36 "(l*w*h). Список на пакети : Орнамент на трупот на 1 парчиња шупливо дрво.

Им се допаѓа и на купувачите..