• Ново
Рото-корент клип
zoom_in

Рото-корент клип

DEN 383.84

Износ
check Во продавницата.

Направете го тоа сами, основната работа со водовод може да се олесни со овој рото-кроотерски клип на рака. Користејќи патентирана технологија, овој уред обезбедува професионална сила на оценка што можете да ја извршите самостојно. Со повеќе карактеристики од просечната единица, овој спонгер на вител ви овозможува без напор да го отстраните или олабавите затнувањето во вашиот дом или канцеларија. Некои од специјалните карактеристики вклучуваат преголема глава и повисок однос на поместување. Со скоро 80 ​​години историја и искуство, овој приклучок за тоалети од рото-крооти ќе ги сруши најтешките работни места без да ве пробие пот. Рото-корент Плинџер : Вортекс клип обезбедува јачина на професионална оценка. Глава со преголема гума на гума. Splash Back отпорен. Повисок однос на поместување. Ергономска Т-рачка со лесна за употреба. Auger Stick достигнува длабоко во тоалетот. Бонус сад за капење. Ги крши најтешките затнувања. Пунгер за тоалети има 5-годишна гаранција. Ви овозможува без напор да го отстраните или олабавите какво било затнување во вашиот дом или канцеларија. Со скоро 80 ​​години историја и искуство, овој рото-кроотер клип ќе ги сруши најтешките работни места без да ве исфрли пот.

Им се допаѓа и на купувачите..