• Ново
Womenикмарн Женска Секојдневна Облека Комплет Еднобојни Ревери Кошули Со Копчиња Со Долги Ракави Со Широки Долги Панталони
zoom_in

Womenикмарн Женска Секојдневна Облека Комплет Еднобојни Ревери Кошули Со Копчиња Со Долги Ракави Со Широки Долги Панталони

DEN 607.68

Износ
check Во продавницата.

Жените Секојдневен 2 Парчиња Облека Постави Еднобојна Ревер Долги Ракави Копче Надолу Кошули со Лабава Долга панталони. Создавање стилски и удобен стил, режим на слободно време и слобода. Спецификација. Тип На Ставка : Комплети Облека. Применлив Пол : Женски. Применлив Возрасен Опсег : Возрасни. Ткаенина : Полиестер. Боја : Светло Зелена/Црвена/Бела. Големина : S/M/L/XL. Големина(см)ttttttt TTtops Должина : t62t Bust : t88пресврт : t63 Tpants Должина : t106t Hip : t100. М t Tops Должина : t63t Bust : t92пресврт : t67 Tpants Должина : t107t Hip : t104. L t Tops Должина : t64t Bust : t96пресврт : t71 Tpants Должина : t108t Hip : t108. XL Ttops Должина : t65t Bust : t100пресврт : t75 Tpants Должина : t109t Hip : t112. Големина (инчи)ttttttt TTtops Должина : t24. 41 t Bust : t34. 65 пресврт : t24. 80 Tpants Должина : t41. 73 t Hip : t39. 37 . М t Tops Должина : t24. 80 t Bust : t36. 22 пресврт : t26. 38 Tpants Должина : t42. 13 t Hip : t40. 94 . L t Tops Должина : t25, 20 t Bust : t37, 80 пресврт : t27, 95 Tpants Должина : t42, 52 t Hip : t42, 52 . XL Ttops Должина : t25, 59 t Bust : t39, 37 пресврт : t29, 53 Tpants Должина : t42, 91 t Hip : t44, 09 . Пријателски Совети. Боја. Бидејќи различни компјутери различно ги прикажуваат боите, бојата на вистинската ставка може малку да се разликува од горенаведените слики, ви благодариме за вашето разбирање. Мириса. Сите наши предмети се сосема нови, па нормално е дека ќе има хемиски мирис, само опуштете се, ставете го надвор неколку часа или само ставете го во вода половина час, мирисот ќе исчезне. Пакетот Вклучува. 1 х Кошула + 1 х Долг Материјал За Панталони : Изработен од полиестерска ткаенина. Ткаенината има одредено истегнување и е лесна, лабава и дише, удобна за носење. Дизајн : со безвременски дизајн со цврста боја, вклучувајќи кошули со копчиња со долги ракави со ревер со еластична половината лабави долги панталони. Прилики : комплет дводелна облека во стилот На Слободно време, совршена за секојдневно време, улица, шопинг, одмор, плажа, одмор, внатрешно и надворешно итн. Големина : S/M/L/XL.пред да купите, ве молиме изберете ја соодветната големина според табелата со големини во описот на производот. Боја : Обезбедена светло зелена/црвена/бела. Секоја боја е многу разноврсна, можете да ја изберете омилената боја што ја сакате.

Им се допаѓа и на купувачите..